İletişim 0531 687 7289

Ana sayfa / medyum hoca / Süryani büyüsü

Süryani büyüsü

Çok eski işlemler olması ve aynı zamanda günümüzde çok az yapılması sebebi ile hakkında çok az bilgi olan Süryani büyüsü işlemleri her zaman için insanları korkutan işlemlerdir. Bu işlemler insanların şeytan veya aynı tayfadan gelen diğer nurani varlıklar ile iletişime geçtikleri işlemlerdir. Dolayısı ile insanlar bu işlemleri yaparken çok zorlanmaktadırlar. Yapılış tekniği sebebi ile insanların uzak durmak istedikleri bu işlemler de amaç çok farklı olabilmektedir. Kimi zaman insanları mutlu etmeyi amaçlayan bu işlemler de kimi zaman ise insanlar çok önemli sorunlar yaşayabilmektedirler.

Bilindiği gibi bu tarz işlemler kesinlikle çok deneyimli ve aynı zamanda bilgili medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sorunlar tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlar da olabilmektedir. Birçok kişi bu işlemler hakkında araştırma yaparken yapılış şekillerini gördükleri zaman şaşkınlık içinde kalmaktadırlar. Özellikle bu işlemler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler genellikle süryani büyüsünü kimler yapar, bu işlemler nasıl yapılır veya sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bulmak istemektedirler. Bu işlemleri ancak çok deneyimli ve kendine güvenen kişiler yapabilir.

Aynı zamanda bu işlemleri yapmak isteyen kişiler manevi alemler ile iletişime geçme veya nurani varlıkları doğru bir şekilde yönetebilme konusunda gerekli tüm deneyimlere de sahip olmalıdır. Bu işlemleri daha önce yapmayan veya yeteri kadar bilgiye sahip olmayan kişiler kesinlikle bu işlemler uzak durmalıdırlar. Yüzlerce yıllık geçmişleri ile bilinmekte bu işlemler gerek sonuçları gerekse yapılış teknikleri sebebi ile birçok medyumun yapmak istemediği hatta gelen talepleri de kesin bir dille geri çevirdikleri işlemlerdir. Bugüne kadar bu işlemleri yapan kişilerin en küçük bir dikkatsizliklerinin dahi ne kadar ciddi sorunlara neden olduğunu bilen insanlar zaten bu işlemleri kesinlikle denememektedirler. Şeytan ile iletişime geçmek kadar aynı zamanda bu varlığı da kontrol altında tutmak konusunda kesinlikle yeteri kadar bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Eski zamanlarda yapılan ve günümüzde yapılmayan bu işlemler konusunda kendilerine güvenen birçok kişi yaptıkları bilinçsiz işlemlerin sonuçlarını çok ciddi bir şekilde ödemiştir.

Bu işlemleri günümüzde nurani varlıklar ile iletişime geçilerek yapılan işlemlere benzeten kişiler çok büyük bir hata yapmaktadırlar. Çünkü bu işlemler kesinlikle rastgele yapılmaması gereken ve aynı zamanda sonuçları itibarı ile de birçok büyüye göre çok daha ciddi olan işlemlerdir. Büyü dünyasına ilgileri olan kişiler özellikle bu tarz işlemler hakkında risk almamaları gerektiğin bildikleri için kesinlikle kendilerine yardımcı olacak güvenilir bir isim bulmadan harekete geçmemeleri gerektiğini de bilmektedirler. Süryani büyüsünü kimler yapar sorusuna yanıt arayan ve bu işlemleri kullanmak isteyen kişiler genellikle hayal kırıklığı yaşamaktadırlar. Çünkü bir amaca ulaşabilmek için şeytandan yardım alma fikri son derece korkunç ve riskli bir fikirdir.
Dolayısı ile bu tarz işlemleri yapacak olan kişilerin sayıları çok az olduğu gibi aynı zamanda bu kişiler de genellikle bu işlemler hakkında gelecek olan tüm talepleri geri çevirip insanları farklı işlemlere yöneltmektedirler.

Amacı her ne olursa olsun bir büyü işlemi yapılacağı zaman kesinlikle işinin ehli olan resmi medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. Özellikle acemi veya bilinçsiz işlemler yapan medyumlar her zaman için çok ciddi manevi sorunların ortaya çıkmasına neden olacak olan kişilerdir. İnsanlar bu kişilerden korunabilmek için mutlaka gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikle hakkında ciddi araştırmalar yapmalıdırlar. Bu sayede Süryani büyüsü de dahil olmak üzere her türlü işlemden istenen sonuç alınabilmektedir.

Whatsapp İletişim
Mesaj Gönder